اخبار > کانالی به ابتکار روابط عمومی استان کردستان
 


  چاپ        ارسال به دوست

تحول در جذب اهدا کنندگان خون

کانالی به ابتکار روابط عمومی استان کردستان

کانال تحول در جذب اهدا کنندگان خون که طی هفته  های اخیر توسط یکی از همکاران روابط عمومی استانها راه اندازی شده است قرار است در جذب اهدا کنندگان و نگرش مسوولان مربوط تحولی ایجاد کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون فرزام معماری در مورد انگیزه راه اندازی این کانال گفت: مراکز انتقال خون کوچکی مثل مرکز ما از تکنیک های پیشرفته جذب اهدا کننده استفاده نمی کنند و این کانال می تواند سبب هم افزایی همکاران و آموزش روشهای مدرن و موثر شود.وی افزود: با الهام از روشهای کشورهایی که متدهای جذب پیشرفته ای دارند سعی دارم تا نگرش جدیدی را در این کانال ایجاد کنم.

وی با اشاره به متدهای متفاوت و روز آمد کشورهایی چون کره، انگلیس، کانادا و استرالیا گفت: می توان از تجربیات این کشورها بهره گرفت و هر کارشناس روابط عمومی و جذب نه تنها به عنوان کارمند بلکه باید خود را عضوی از سیستم جهانی تهیه خون سالم و کافی بداند و از تجربیات دیگر کشورها بهره بگیرد.

معماریان با تاکید بر هم افزایی و تعامل مثبت همکاران برای رسیدن به سازمان آموزش دهنده و آموزش پذیرگفت: این کانال از سوی برخی از استانها مورد استقبال قرار گرفته است و امیدوارم در آینده به خوبی بتواند مخاطبان خود را جذب کند.

گفتنی است هم اکنون مدیران جذب و روابط عمومی عضو این کانال هستند.


٠٩:٢٢ - دوشنبه ١٤ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ٩٠٩٤    /    تعداد نمایش : ٢٠٣٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج