اخبار > به اهدای خون، نگاه یک کار خیر داشته باشید
 


  چاپ        ارسال به دوست

فراخوان بزرگ مدیرعامل سازمان انتقال خون

به اهدای خون، نگاه یک کار خیر داشته باشید

مدیر عامل سازمان انتقال خون با حضور در مرکز جامع اهدای خون وصال، ثواب اهدای خون خود را به روح درگذشتگان هدیه داد.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان تهران، دکتر علی اکبر پورفتح اله؛ مدیرعامل سازمان انتقال خون عصرگاه سه شنبه ششم آذر ۱۳۹۷ با نیت اهدای ثواب این کار خیر به روح مادر همسر خویش که چند روزیست به لقاء الله پیوسته، در مرکز وصال خون اهدا کرد.

وی در رابطه با انتخاب هدف و نیت خاص در اهدای خون این بار خود، گفت: من در روزهای گذشته، مادر همسر خود را از دست دادم و چون به علت شرایط کاری نتوانستم مراسم ختم ایشان را در مشهد مقدس باشم، به ذهنم رسید اهدای خون می تواند یک هدیه و کار خیر مناسب باشد و از مردم شریف ایران هم می خواهم به اهدای خون و نجات جان بیماران به دید یک حسنه و کار خیر برای بهره مندی درگذشتگان از آثار خیر آن، نگاه کنند.

مدیرعامل سازمان انتقال خون ادامه داد: در آستانه فصل سرد سال قرار داریم و با سرمای هوا شاهد کاهش مراجعات مردمی برای اهدای خون هستیم که راه اندازی پویش های اجتماعی مختلف می تواند باعث شود، اهداکنندگان خون به صورت مستمر و در یک برنامه منظم در مراکز اهدای خون حاضر شوند تا بتوانیم نیازهای مراکز درمانی و بیمارستانها به خوبی پاسخ دهیم.

وی در پایان گفت: راه اندازی هشتگ اهدای خون یک کار خیر، در شبکه های اجتماعی می تواند این فرصت را ایجاد کند که بخشی از ظرفیت های علاقه مند به کارهای خیر در فرهنگ اهدای خون سهیم شوند و ثواب نجات جان بیماران را به درگذشتگانشان هدیه کنند.

بنابراین گزارش در آستانه فصل سرما و شب یلدا، یکی از بزرگترین پویش های اجتماعی برای دعوت مردم به فرهنگ اهدای خون از سوی روابط عمومی انتقال خون استان تهران در سطح پایتخت انجام خواهد گرفت.

 


١٦:٣٩ - سه شنبه ٦ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ٩٢٦٤    /    تعداد نمایش : ٢١٧٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج