صفحه اصلي > اخبار 

 


  چاپ        ارسال به دوست

اهداکنندگان خون در ساعات شبانه منع عبور و مرور جریمه نمی شوند

خودرو های داوطلبین اهدای خون که در ماه مبارک رمضان در شیفت شب و پس از افطار به مراکز اهدای خون مراجعه می کنند جریمه نمی شوند.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون ایران؛ کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی کرونا به درخواست سازمان انتقال خون ایران و با هدف ایجاد سهولت برای مومنین روزه دار که قصد اهدای خون در ماه مبارک رمضان را دارند تدبیری اندیشیده است تا خودرو های داوطلبین اهدای خون که شب ها و پس از ساعت افطار که همزمان با آغاز بازه زمانی منع تردد عبور و مرور شبانه به دلیل شیوع ویروس کرونا است مشمول جریمه های پلیس راهور نشود.
بر اساس این تدبیر مراکز انتقال خون سراسر کشور فرم مشخصات اهداکنندگان خون، پلاک خودرو و تاریخ و ساعت مراجعه فرد اهداکننده به فرماندهی پلیس راهور را اعلام می کنند و چنانچه جریمه ای توسط دوربین های مستقر در معابر پلیس راهور ثبت شده باشد نسبت به حذف سیستمی آن اقدام و در لیست خلافی خودرو درج نمی شود.
پلیس راهور نیروی انتظامی این موضوع را به رده های استانی ابلاغ کرده ونسبت به درج اطلاعات دریافتی از ادارات کل انتقال خون در سامانه و عدم اعمال جریمه اقدام می شود.
گفتنی است مراکز استانی اهدای خون سراسر کشور و بسیاری از مراکز اهدای خون شهرستان ها در ماه مبارک رمضان با هدف میزبانی هرچه بهتر از اهداکنندگان روزه دار در شیفت شب نیز فعال است. 
 
 


١٠:٠٠ - چهارشنبه ٢٥ فروردين ١٤٠٠    /    عدد : ٢٠٠٨٣    /    تعداد نمایش : ٢٠٩٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج