صفحه اصلي > اخبار 

 
در ادامه بازدیدهای شبانه مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران صورت گرفت:
دیدار مدیرعامل با مدیران، پزشکان و کارکنان انتقال خون استان تهران در واپسین روزهای ماه رمضان
مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران در آخرین روزهای ماه مبارک رمضان و با هدف بازدید از اداره کل انتقال خون استان تهران، در مرکز جامع اهدای خون وصال شیرازی حاضر شد.
سه شنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠٠ ادامه خبر >>

41 هزار واحد خون در شب های قدر امسال اهدا شد
بیش از 41 هزار واحد خون کامل با هدف نجات جان همنوعان و کمک به افزایش ذخایر خون توسط اهداکنندگان خون 31 استان کشور در مجموع شب های قدر ماه رمضان امسال اهدا شد.
سه شنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠٠ ادامه خبر >>
در بازدید مدیرعامل سازمان انتقال خون از درمانگاه تالاسمی ظفر مطرح شد
درخواست از خیرین سلامت برای احداث یک درمانگاه با کیفیت تالاسمی
مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران به مناسبت روز جهانی تالاسمی، در جمع بیماران، پزشکان، پرستاران و کارکنان درمانگاه تالاسمی بزرگسالان ظفر حاضر شد.
شنبه ١٨ ارديبهشت ١٤٠٠ ادامه خبر >>

رنگ ناتوانی از تصویر تالاسمی در ایران کمرنگ شده است
مدیرعامل سازمان انتقال خون سلامت خون در ایران را همتراز با کشورهای درجه اول اروپا برشمرد و از تهیه بانک اطلاعات فنوتیپ گروههای فرعی اهداکنندگان و تشکیل کارگروه پاتوژن زدایی خون به عنوان دو راهبرد آتی این سازمان در خدمت به جامعه تالاسمی یاد کرد.
شنبه ١٨ ارديبهشت ١٤٠٠ ادامه خبر >>

قزوین؛ مقصد سفر مدیرعامل سازمان انتقال خون در سومین شب قدر
مدیرعامل انتقال خون ایران شامگاه چهارشنبه همزمان با سومین شب از شب‌های قدر به صورت سرزده از مرکز اهدای خون قزوین بازدید کرد.
پنج شنبه ١٦ ارديبهشت ١٤٠٠ ادامه خبر >>

انتصاب سرپرست اداره کل انتقال خون سمنان
سرپرست اداره کل انتقال خون سمنان منصوب شد.
چهارشنبه ١٥ ارديبهشت ١٤٠٠ ادامه خبر >>
مدیرعامل سازمان انتقال خون:
باراولی ها به سمت اهداکننده مستمر خون شدن گام بردارند
مدیرعامل سازمان انتقال خون در دومین شب از لیالی قدر با حضور درانتقال خون استان البرز ضمن دیدار صمیمانه با داوطلبین اهدای خون و بازدید از بخش های فنی انتقال خون شهرستان کرج از تلاش‌های کارکنان در ایام سخت مقابله با ویروس کرونا و حضور پرشور مردم جهت اهدای خون تقدیر کرد.مدیرعامل سازمان انتقال خون در دومین شب از لیالی قدر با حضور درانتقال خون استان البرز ضمن دیدار صمیمانه با داوطلبین اهدای خون و بازدید از بخش های فنی انتقال خون شهرستان کرج از تلاش‌های کارکنان در ایام سخت مقابله با ویروس کرونا و حضور پرشور مردم جهت اهدای خون تقدیر کرد.
سه شنبه ١٤ ارديبهشت ١٤٠٠ ادامه خبر >>

بازدید مدیرعامل از مراکز اهدای خون استان البرز در دومین شب قدر / عکس
مدیرعامل سازمان انتقال خون فاصله افطار تا سحر دومین شب قدر از ماه مبارک رمضان را به بازدید از مراکز اهدای خون استان البرز اختصاص داد و ضمن تقدیر از داوطلبین اهدای خون و کارکنان انتقال خون استان البرز با آنان دیدار و گفتگویی صمیمانه داشت.
سه شنبه ١٤ ارديبهشت ١٤٠٠ ادامه خبر >>

شبکه ملی خونرسانی چگونه عمل می کند ؟
معاون فنی و فناوری های نوین سازمان انتقال خون فلسفه تشکیل شبکه ملی خون‌رسانی را توزیع عادلانه ی خون و فرآورده های آن با هدف تامین همیشگی نیاز بیمارستان ها و مراکز درمانی مصرف کننده خون در کشور در تمام ایام سال برشمرد.
شنبه ١١ ارديبهشت ١٤٠٠ ادامه خبر >>

فراخوان مصاحبه برای پذیرفته شدگان هشتمین آزمون استخدامی
نفراتی که در مرحله دوم هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی و در قالب سهمیه سازمان انتقال خون ایران توسط سازمان سنجش آموزش کشور پذیرفته شده اند، برای مصاحبه استخدامی و تخصصی فراخوانده شدند.
شنبه ١١ ارديبهشت ١٤٠٠ ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

Error on query in tag id=3960