صفحه اصلي > اخبار 

 


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه نحوه ارائه خدمات رفاهی به بازنشستگان سازمان

معاونت توسعه مدیریت و منابع از بازنشستگان سازمان درخواست کرد جهت تدوین چارچوب و انسجام بخشی ارائه خدمات رفاهی به آنان ضمن حضور فعال در انتخابات آتی کانون بازنشستگان نمایندگان رسمی خود را با نهایت دقت انتخاب کنند.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون ایران؛ معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان طی اطلاعیه ای از بازنشستگان سازمان انتقال خون ایران تقاضا کرد ضمن حضور فعال در انتخابات آتی  کانون بازنشستگان، در خصوص انتخاب نمایندگان خود نهایت دقت را به عمل آورند.
 
متن کامل این اطلاعیه به این شرح است :
بازنشستگان محترم سازمان انتقال خون ایران
نظر به اینکه وجود برخی ناهماهنگی ها و اختلاف سلیقه ی بازنشستگان گرامی منجر به توقف اقدامات سازمان در خصوص چگونگی ارائه ی خدمات رفاهی به بازنشستگان در سال گذشته گردید؛ معاونت توسعه مدیریت و منابع بدین وسیله به آگاهی می رساند با توجه به تصمیمات اتخاذ شده در سال 1399 و تکلیف قانونی در سال جاری در خصوص نحوه ارائه خدمات رفاهی به بازنشستگان محترم  با هدف پیشبرد مذاکرات و تصمیم سازی مناسب، در انتظار برگزاری انتخابات کانون بازنشستگان و تعیین نمایندگان رسمی بازنشستگان ادارات کل انتقال خون کشور است. لذا نظر به اهمیت موضوع با توجه به قطعی بودن تصمیمات ناشی از مذاکرات و عدم امکان نظرسنجی به صورت متفرقه و از یکایک بازنشستگان گرامی خواهشمند است ضمن حضور فعال در انتخابات آتی در خصوص انتخاب نمایندگان خود نهایت دقت را مبذول فرمائید.
بدیهی است در صورت عدم حصول توافق جامع، سازمان راساً در خصوص تکالیف قانونی خود در تکریم عزیزان اقدام خواهد کرد.


٠٨:٣٥ - چهارشنبه ٢ تير ١٤٠٠    /    عدد : ٢١١٣٩    /    تعداد نمایش : ١٦٠٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج