صفحه اصلي > اخبار 

 


  چاپ        ارسال به دوست

پروژه ساختمان جدید انتقال خون شهرستان اردکان به زودی تکمیل می شود

با تامین اعتبار و همت فرماندار و مسئولین شهرستان پروژه نیمه تمام ساختمان جدید انتقال خون شهرستان اردکان به زودی آغاز به فعالیت خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل انتقال خون استان يزد، مدیر کل انتقال خون استان، سرپرست انتقال خون شهرستان اردکان و کارشناس بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد با حضور در فرمانداری ضمن ملاقات با فرماندار شهرستان اردکان در خصوص پروژه ساختمان جدید انتقال خون شهرستان اردکان به گفتگو پرداختند.
در ابتدای این جلسه سرپرست انتقال خون شهرستان اردکان ضمن تشکر از مدیر کل انتقال خون استان و فرماندار شهرستان بابت مساعدت، همکاری و حمایتها، گزارشی از خلاصه روند پروژه مرکز ساختمان جدید انتقال خون شهرستان اردکان از ابتدا تاکنون برای حاضرین ارائه کرد.
دکتر نقی تقوائی احداث پروژه ساختمان جدید انتقال خون شهرستان اردکان را اعتباری هم برای شهرستان و هم برای استان خواند و گفت: اعتبار مالی دیده شده برای این پروژه کافی نیست و امیدوارم با همت فرماندار و دیگرمسئولین شهرستان در آینده ای نزدیک، شاهد تکمیل و افتتاح این پروژه باشیم.
مصطفی پوردهقان فرماندار شهرستان اردکان ضمن ابراز تمایل همکاری در اتمام این پروژه گفت: در حال حاضر حدود 75 پروژه مهم در سطح شهرستان در حال انجام است که یکی از آنها پروژه ساختمان جدید انتقال خون شهرستان اردکان می باشد و با همت و کمک صنایع و معادن شهرستان و مسئولین شهرستان و تامین اعتبارات لازم، این پروژه در خور شأن مردم شهرستان تکمیل و به بهره برداری برسد.

گفتنی است پروژه ساختمان جدید انتقال خون شهرستان اردکان از سال 1397 آغاز گردیده و تا به حال 30 درصد پیشرفت داشته است و با تامین اعتبار مجدد در سال جاری، پروژه به زودی تکمیل خواهد شد.


٠٩:١٢ - سه شنبه ١٨ خرداد ١٤٠٠    /    عدد : ٢٠٧٩٣    /    تعداد نمایش : ١٣٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج