اخبار > نشست صمیمانه مدیر عامل سازمان با کارکنان آزمایشگاه ستاد مرکزی سازمان انتقال خون
 


  چاپ        ارسال به دوست

نشست صمیمانه مدیر عامل سازمان با کارکنان آزمایشگاه ستاد مرکزی سازمان انتقال خون

مدیرعامل سازمان انتقال خون در راستای برقراری رفتار سازمانی و ارتقای این فرهنگ در  نشست صمیمانه با پرسنل آزمایشگاه، روز گذشته در سالن اجتماعات ستاد مرکزی سازمان انتقال خون حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون ایران دکتر پورفتح اله در جمع کارکنان آزمایشگاه گزارشی از فعالیت های سال جاری و برنامه های آینده را استماع کرد.

بر اساس همین گزارش مدیرعامل سازمان انتقال خون گفت: همه کارکنان عضو خانواده بزرگ سازمان انتقال خون موظفند مانند اعضای یک خانواده فعالیت های یکدیگر را پوشش داده و در جهت رسیدن به اهداف سازمانی تلاش کنند.

وی با اشاره به اهمیت رفتار سازمانی در سازمان های بزرگ بیان کرد:نيروي انساني هر سازمان، عامل اصلي حيات آن سازمان است و از اين رو شناخت انسان براي مديريت اثربخش آن ضروري است. رفتار سازماني يا به عبارتي رفتار انساني در سازمان، تلاشهاي نظام مند براي شناخت و درك رفتار انسان در سازمان است تا با كنترل رفتار و استفاده از آن، تحقق اهداف سازماني امكان پذير شود.شناسايي علل رفتار و چگونگي به كارگيري رفتارها در راستاي اهداف سازماني مسئله محوري در مديريت رفتار سازماني است.

مدیرعامل سازمان انتقال خون در این نشست ضمن تشکر از زحمات همکاران این واحد گفت: در ایران در فرهنگ و رفتار سازمانی دچار فقر فاحشی هستیم و هنوز روح فرهنگ سازمانی به سازمانهای ما تسری نیافته است و فقط قالب بروکراتیک آن از غرب به عاریت گرفته شده است.

دکتر پورفتح اله با مهم خواندن ارتقا کیفی فعالیتهای آزمایشگاهی بیان کرد: آزمایشگاه ها در مرحله گذار به مرحله جدیدی هستند و باید علاوه بر ارتقا دانش آزمایشگاهی تغییرات مثبتی در نگاه فرایندی نیز داشته باشیم.

مدیر عامل سازمان انتقال خون رسیدن به درآمدزایی و خودکفایی را با همکاری و همدلی کارکنان سازمان قابل دسترس دانست و گفت: با همت کارکنان و تولید محصولات پلاسمایی و سرم های اختصاصی قادر خواهیم بود بازار کشور های منطقه را در این زمینه به دست آوریم.

دکتر کریم شمس معاون فنی و فناوری های نوین سازمان در این نشست از تدوین روشهای استاندارد مدیریت و ارتقای کیفی فعالیتهای آزمایشگاهی خبرداد و گفت: مباحث علمی و نشست سراسری مسوولان و کارکنان آزمایشگاه های انتقال خون از دیگر برنامه هایی است که درحال انجام است.

در پایان مدیر عامل سازمان و معاون فنی و فناوری های نوین سازمان به سوالات کارکنان پاسخ گفتند.


١٢:٣٧ - سه شنبه ٢١ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ٤٨٦٩    /    تعداد نمایش : ٢٩٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج