اخبار > تجهیز 20 هزار واحد درمانی با هزار میلیارد تومان اعتبار
 


  چاپ        ارسال به دوست

در همایش کارگزاران نظام سلامت مطرح شد

تجهیز 20 هزار واحد درمانی با هزار میلیارد تومان اعتبار

همایش کارگزاران نظام سلامت صبح امروز با حضور تمامی مدیران ارشد سازمان ها و نهادهای مرتبط برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون در این همایش دکتر آقاجانی معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دولت یازدهم، دکتر دیناروند معاون غذا و دارو، مهندس موهبتی معاون برنامه ریزی، هماهنگی، حقوقی و امور مجلس و دکتر سیاری معاونت بهداشت با ارائه گزارش فعالیت های مجموعه تحت امر خود طی مدت تصدی، به معاونت های جدید این وزارتخانه خوشامد گفتند.

بنابراین گزارش دکتر اصغری معاون جدید غذا و دارو، دکتر جانبابایی معاون درمان، دکتر رییسی معاون بهداشت، دکتر حقدوست معاون برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی و دکتر گلمکانی به عنوان معاون حقوقی و امور مجلس وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی معرفی شدند و در مراسمی حکم خود را از وزیر بهداشت دریافت کردند.

دکتر هاشمی وزیر بهداشت، در این مراسم ضمن مروری بر عملکرد دولت یازدهم و تقدیر از فعالیتهای شبانه روزی معاونت ها و کلیه کارکنان این وزرات برای رسیدن به اهداف مهم و برنامه های مصوب گفت: رضایت بیش از 80 درصد مردم در نظرسنجی ها، نتیجه کار سنگین و عاشقانه در چهار سال گذشته بود ولی همیشه کسانی هستند که می خواهند دستاوردها را نبینند و ما نیز ناچاریم این مسائل را ندیده بگیریم و به کار خود ادامه دهیم.

بنابراین گزارش دکترایرج حریرچی سخنگوی وزارت بهداشت در همایش کارگزاران نظام سلامت و تکریم و معارفه معاونت های این وزارت خیرخواهی، سعه‌صدر، راستگویی و خصایل نیکوی انسانی را لازمه تصدی مشاغل این زیر مجموعه خواند و افزود: شناخت جامع نظام سلامت و احاطه بر مدل‌های موفق کشورهای دیگر و همچنین آموزش مستمر و ارتقاء مبتنی بر شواهد از دیگر خصوصیات فعالان در عرصه نظام سلامت است.

وی تصریح کرد: اجرای طرح تحول سلامت مرهون تلاش‌های تمام خدمت‌گزاران این عرصه از قبیل بهورزان، پرستاران و سایر گروه‌های پزشکی و پیراپزشکی است که به دلیل نوع و حجم فعالیت‌هایشان دعای خیر مردم همیشه پشت سرشان خواهد بود.

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: انسان‌هایی که امروز مسئولیت‌شان تغییر می‌کند همیشه مدال خادمی ملت بر سینه‌شان باقی خواهد ماند و کسانی که در این دوره این مسئولیت‌های پرفراز و نشیب را بر عهده می‌گیرند باید با هماهنگی مجلس و سایر نهادهای صنفی موفقیت‌های خوبی را در زمینه سلامت مردم رقم بزنند.


١٥:٣٤ - سه شنبه ١٤ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ٤٨٣٠    /    تعداد نمایش : ٢٨٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج